PAR MUMSPRODUKTIJAUTĀJIET MUMS

UZ SĀKUMLAPU  


Pret kurmju līdzeklis
Līdzeklis ir domāts kurmju un ūdensžurku aizbaidīšanai. Līdzeklim nostrādājot izdalās sēra dioksīds, kurš kairinoši iedarbojās uz kurmja elpošanas orgānu. Rezultātā kurmis tiek aizbaidīts no konkrētā apvidus. Līdzekli ieteicams lietot četras reizes sezonā, jo kurmis pēc aizbaidīšanas mēdz atgriesties konkrētajā apvidū, līdz ar to efektīgi cīnoties netiks pieļauta iespēja kurmjiem iedzīvoties konkrētajā apvidū. Līdzekli ieteicams lietot apmēram 40% no kaudzītēm. NELIETOT līdzekli telpās, peļu vai žurku aizbaidīšanai, jo sēra dioksīdam ir asa un nepatīkama smaka. Tā kā gāze ir vieglāka par gaisu, tad tā no pagraba caur ventilācijas ejām vai grīdas, sienu spraugām var iekļūt dzīvojamās telpās. 

Pret salnu dūmu svece
Līdzeklis ir paredzēts pavasarī ziedošo augļu koku un stādu aizsardzībai pret salnām. Dūmu sveču sastāvā ir augu eļļa un parafīns, kas dūmu svecei kūpot izdalās sīku pilienu veidā un pārklāj ziedu ar plānu eļļainu aizsargkārtu. Šī eļļainā kārtiņa uz zieda turās 2 - 3 diennaktis, ja tajā laikā nav lijis lietus. Dūmu svece aizsargā ziedus no nosalšanas līdz - 4 grādiem sala. Dūmu svece nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, līdz ar to šie dūmi nav kaitīgi cilvēkiem un ieelpojot neradīs veselības problēmas. 

 

Sērs (maltais, tehniskais)

Paredzēts:

  • augļu, dārzeņu noliktavu dezinfekcijai pavasaros pēc ražas izņemšanas kā arī rudeņos nedēļu pirms ražas ievietošanas;
  • siltumnīcu dezinfekcijai, pavasaros pirms augu stādīšanas un rudeņos pēc ražas novākšanas;
  • augļu un dārzeņu pagrabu dezinfekcijai;
  • rozēm, cīņai pret miltrasu.

Visu izstrādājumu sastāvi nav kaitīgi cilvēkam un sastāvam nonākot uz cilvēka ādas neizraisa ādas bojājumus.Mājas lapas izstrādi un uzturēšanu piedāvā
GILMORE SIA