PAR MUMSIETEIKUMIPAKALPOJUMIGALERIJAATSAUKSMESJAUTĀJIET MUMS

UZ SĀKUMLAPU  


   Piedāvājam pilna servisa uguņošanas no mazām dārza svētku līdz lielām, grandiozām pilsētu svētku uguņošanām. Mēs pirotehnikas biznesā esam jau 25 gadus un mums ir liela pieredze krāšņu, lielu un sarežģītu uguņošanu veikšanā. Mūsu piedāvātais pirotehnisko izstrādājumu klāsts ir ļoti plašs - vairāk par tūkstots dažādu efektu un krāsu gaisā šaujamajiem pirotehniskajiem izstrādājumiem, kuru kalibri ir no 20 mm līdz 300 mm, kā arī daudz dažādu uz zemes un uz ūdens izmantojamiem pirotehniskajiem izstrādājumiem. Tādi kā ugunstrūklakas, uguns rati, dažādas veidu figūras, krāsainu svecīšu uzraksti vai firmu logo. 

   Piedāvājam arī telpu un skatuves pirotehniskos izstrādājumus. Vairāk kā 10 aukstās liesmas uguns strūklakas no 1 līdz 30 sekundēm un no 1 līdz 8 metriem, dzirksteļbumbas, dažādu krāsu un veidu uzliesmojumus un uguns lietu. Visi šie telpu pirotehniskie izstrādājumi ir ražoti firmās "Black Cat" (Ķīna) un "Pyro Event" (Zviedrija).

   Piedāvājam arī dienas uguņošanas ar daudzkrāsainiem konfetti papīriem, kā arī bērnu pasākumiem izšaut gaisā konfektes 

   Būsim priecīgi, ja savos svētkos izmantosiet mūsu pakalpojumus un mēs šo uguņošanu veiksim profesionāli un tā sagādās Jums un Jūsu viesiem krāšņus un neaizmirstamus mirkļus. 

Mēs Jums palīdzēsim radīt prieka sajūtu!Mājas lapas izstrādi un uzturēšanu piedāvā
GILMORE SIA